O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5236
  • Liczba komentarzy 423
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jestes debilem..

0

na Zlotą Pilke zasluzyl Ribery

0

"Z kolei zawodnik wielokrotnie powtarzał, że jego pragnieniem, po tym jak wrócił do swojego domu, jest zostać w Barcelonie i tryumfować w klubie, w którym się ukształtował."

Ukształtował to on się w Arsenalu

0

nie ma sie czym jarac skoro sam Messi wali 90% bramek strzelonych przez wychowankow.

0

polecial na kaske

Zobacz wszystkie

0

Messi + Neymar = Futbolowy orgazm

0

Kapitan hawk - nie wiem czy to, ze lewadowski jest polakiem sprawia, ze jest jakis gorszy od innych? bo tak to podkreslasz, ze zalatwil nas "polaczek". a to, ze inni kibice RM tak pisali o nim to inna bajka.

smieszne jest to, ze piszesz o pokorze a sam nazywasz nas "wiceliderami" kiedy poki co to wy nimi jestescie, a my mistrzami Hiszpanii, bo z tego co wiem to mistrzostwa jeszcze nie macie. tak, pewnie je zdobedziecie ale nawoluj do pokory skoro sam jej nie masz.

wiesz, ze mecz meczowi nie rowny? my wygralismy z valencia na mestalla 5-0, wy 1-1, my ogralismy united w teatrze marzen, wy od milanu dostaliscie 2-0, my nie przeslizgnelismy sie do polfinalu dzieki bramkom na wyjezdzie i w koncu to nie my osmieszylismy sie w polfinale dostajac trojke u siebie po tych wszystkich "wierzeniach" w remontade. czy ty naprawde nie widzisz roznicy w 2-0 przy porazce 4-1 a 0-3 przy 4-0? inaczej...4-3 a 7-0...

zreszta...wczoraj widzialem komentarz trafiajacy idealnie w sedno -

"A wiesz, co mnie najbardziej śmieszy? Że w dniu, w którym gracie o finał Ligi Mistrzów pierwsze strony waszych gazet wyglądają tak:


47885313/photo/1

Zawsze będziecie zakompleksionymi dziada
mi."

idealnie trafiony komentarz. nie tylko gazety hiszpanskie to potwierdzaja ale i polscy kibice, bo to co tu sie dzieje jak gra Real jest nieporownywalne z tym co sie dzieje na rm.pl jak gra barca. owszem jest kilka komentarzy, ale tutaj porazki, remisy czy po prostu wiekszosc meczy Realu przezywa sie na tej stronie w takim samym stopniu co mecze ukochanej barcelony. niektorzy to sa bardziej antyfanami RM niz fanami barcy.

0

Miki 68 jeszcze 22 minuty i doliczony czas gry. dadza rade wierze w nich

0

juliancarax na tej pielgrzymce to bedzie fun w cholere :)..

0

ty chyba jesteś idiotą skoro nie widzisz co mi się tam nie spodobało... jasno wynika, że nie spodobało mi się to żartobliwe określenie CR7, tak trudno to pojąć? Mój komentarz był za trudny? oj biedny...

a co pokazał na EURO? w odróżnieniu od Iniesty nie błyszczał z najsłabszą drużyną mistrzostw a z wicemistrzem świata, gdzie mógł nawet 4 bramki trafić, gdyby nie słupki... doprowadził swoją reprezentacje do 1/2 a przecież nawet z grupy mieli nie wyjść (takie były tutaj słuchy)!

Teraz pytanie za 100 pkt. Kto grał lepiej: Messi na CA 2011 czy Ronaldo na Euro 2012? Odpowiedz..niech każdy odpowie, chcę tylko wiedzieć czy są tutaj jacyś normalni kibice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?